GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 13989041
nr 1398 9041
Fat
5 st, Kina, 1900-tal. Diameter: 41cm
Kondition: krackeleringar, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:45:34
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)